The Savoy Ottoman Palace  Hotel

GENEL BİLGİ

Girne şehir merkezinde, yat limanına ve alışveriş merkezine yürüyüş mesafesinde olan tesis, Ercan Havalimanı’na ise yalnızca 40 km uzaklıkta yer alıyor.

Osmanlı ışıltısını yansıtan Savoy Ottoman Palace Hotel , her dakikanızın mükemmel geçmesi için yiyecek - içecek konseptinden aktivitelere, casino’dan balayı paketine, spa keyfinden iş dünyasına hitap eden toplantı salonuna kadar herkese özel seçenekler sunuyor.

Kendine ait özel plajı olan Savoy Ottoman Palace Hotel , günün belirli saatlerinde bu noktaya gidiş - dönüş ulaşım servisi sağlıyor. Ayrıca tesiste, güneşin enerjisini depolamak ve serinliği yaşamak isteyenler için bir de açık yüzme havuzu bulunuyor.

Şu ana dek okuduğunuz bilgiler, Savoy Ottoman Palace Hotel  kapısından içeriği girdiğiniz andan itibaren fark edeceğiniz bazı ayrıcalıkları içeriyor. Bir de görmekten öte hissedecekleriniz var. Savoy Ottoman Palace Hotel  kusursuz misafirperverliği…

kibrisagidiyoruz.com’un sağladığı çok özel fiyat avantajlarıyla Savoy Ottoman Palace Hotel,de yerinizi hemen ayırtın.

HİZMETLER VE AKTİVİTELER

  • Ücretli
  • Ücretsiz
Deneme 2
Açık Yüzme Havuzu
Otopark
Açık Restaurant
Kapalı Restaurant
Spa & Center
Hamam
Konaklama Konsept Detayı / (Yeme - İçme)

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretli.

A LA CARTE RESTORANLAR

  • A la carte restoran bulunuyor.

Hizmet Saatleri

07.30-10.30 Kahvaltı (Açık büfe)
19.00-21.30 Akşam Yemeği (Açık büfe)

Genel Uyarı

Standart Oda Müsaitlik Durumu

Standart Oda Müsaitlik Durumu